Prezent

Informacje :)

Prezent

Postprzez Opilk » Pn sty 15, 2018 07:19

Jak myślicie czy koszulka z nadrukiem może być fajnym prezentem dla brata?
Opilk
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn sty 15, 2018 06:53

Postprzez » Pn sty 15, 2018 07:19

 

Re: Prezent

Postprzez Wirtuzi » Śr sty 17, 2018 06:48

Jeżeli zrobisz tą koszulkę na przykład z jego ulubionym zespołem muzycznym to na pewno.
Wirtuzi
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt sty 16, 2018 08:10

Re: Prezent

Postprzez Ikrasa » Cz sty 18, 2018 06:47

Według najlepszym prezentem jest voucher lub dobry alkohol.
Ikrasa
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sty 18, 2018 06:41

Re: Prezent

Postprzez Retri » Cz sty 18, 2018 12:46

Na twoim miejscu do koszulki dokupił bym jeszcze jakiś fajny dres.
Retri
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sty 18, 2018 12:38

Re: Prezent

Postprzez ReplicaRolex » Pt sty 19, 2018 08:50

Zależy od niego co lubi. Nikt inny niż Ty nie będzie wiedział lepiej.
Ralf płakał nad kresem niewinności, ciemnotą ludzkich serc i upadkiem w przepaść szczerego, mądrego przyjaciela, zwanego Prosiaczkiem.
ReplicaRolex
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt sty 12, 2018 15:09

Re: Prezent

Postprzez cukra » Pn sty 22, 2018 09:07

Ja ostatnio bratu na prezent urodzinowy kupiłam nowe suplementy :) Brat strasznie dużo czasu spędza na siłowni więc uznałam że może nie będzie to najgorszy pomysł :) Młody chce zrzucić trochę kilo, więc na stronie https://skuteczne-suplementy.com.pl/naj ... chudzanie/ poczytałam dokładnie co i jak i nigdy nie widziałam żeby ktoś się tak cieszył z prezentu :D
cukra
 
Posty: 5
Dołączył(a): So sty 20, 2018 10:45

Re: Prezent

Postprzez Werlik » Pn sty 22, 2018 14:05

Takie suplementy przed sezonem letnim mogą się wielu osobom przydać :)
Werlik
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sty 22, 2018 13:54

Re: Prezent

Postprzez Erinko » Wt sty 23, 2018 08:14

Jeżeli znacie się na suplementach to czy kreatyna pomoże mi schudnąć?
Erinko
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sty 23, 2018 08:06

Re: Prezent

Postprzez Erquli » Śr sty 24, 2018 16:07

Z tego co wiem to powinieneś kupić jakiś spalacz tłuszczu.
Erquli
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr sty 24, 2018 15:56

Re: Prezent

Postprzez Benq » Cz sty 25, 2018 13:03

Co jeszcze możecie polecić na prezent?
Benq
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz sty 25, 2018 12:54

Re: Prezent

Postprzez Kolkoj » Pt sty 26, 2018 11:43

Zawsze fajnym dodatkiem jest jakaś biżuteria.
Kolkoj
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sty 26, 2018 11:36

Re: Prezent

Postprzez Brayank9 » Cz lut 15, 2018 06:42

Może i tak ale na pewno nie dla każdego:P Jakbyście szukali bardziej uniwersalnego prezentu to zajrzyjcie na ofertę sklepu https://www.cafesilesia.pl Znajdziecie tam bardzo różne rodzaje kawy i akcesoriów do parzenia kawy. Ten boski napój chyba każdy pije, ja potrafie nawet ładnych pare filiżanek w ciągu dnia wypić. Na pewno traficie z takim prezentem
Brayank9
 
Posty: 5
Dołączył(a): N gru 24, 2017 10:45

Re: Prezent

Postprzez Seroli44 » Cz lut 15, 2018 21:41

Super, fajnie że o tym piszesz.
Seroli44
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 15, 2018 21:30

Re: Prezent

Postprzez oktawia » N lut 18, 2018 20:27

Dla brata koszulka będzie okej, ale siostrze kup lepiej coś bardziej przydatnego ;) Jeśli jesteście na tyle blisko, jak na przykład ja z moją siostrą, żeby rozmawiać o takich rzeczach, to ciekawym pomysłem może będzie jakaś zabawka erotyczna? ;) Wibratory do punktu G są ostatnio bardzo popularne, podejrzewam, że każda dziewczyna w wieku 20 lat zainteresuje się takim gadżetem ;)
oktawia
 
Posty: 4
Dołączył(a): So lut 17, 2018 17:32

Re: Prezent

Postprzez Dritop » Śr mar 07, 2018 05:37

Podobają mi się takie ubrania.

____________________
fizjoterapia kursy
Dritop
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 05:31

Re: Prezent

Postprzez Ilokijos » Śr mar 07, 2018 11:18

To są świetne pomysły.
Ilokijos
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr mar 07, 2018 10:56

Re: Prezent

Postprzez bobikk » Śr mar 07, 2018 21:31

Ja na prezent dla cioci wybrałem ostatnio lakiery hybrydowe http://neess.pl/. W wyborze pomagała mi dziewczyna która sama używa tych lakierów więc wie że warto. gdyby nie ona nigdy nie wpadłbym na taki pomysł ani nie odważył się kupować takich rzeczy.
bobikk
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt mar 06, 2018 18:08

Re: Prezent

Postprzez Ferokdo » Cz mar 08, 2018 09:30

Bardzo ciekawa oferta.
Ferokdo
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 08, 2018 09:16

Re: Prezent

Postprzez Firtoliki » Pt mar 09, 2018 11:57

Czy takie lakiery można kupić też dziewczynie?

_____________________________________
Sevolium
Firtoliki
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 09, 2018 11:42

Re: Prezent

Postprzez oleola » Pn mar 12, 2018 15:14

Co kupić na prezent 6letniej dziewczynce? Jadę niedługo na jej urodziny i jako ciocia powinnam wykazać się jakimś fajnym prezentem. Znalazłam adres sklepu www.entliczek.pl i znajomi polecili mi, żeby to sprawdzić, ale czego mam tam szukać? Gdy edukacyjnej, misia, jakiejś koszulki może?
oleola
 
Posty: 4
Dołączył(a): N mar 11, 2018 19:15

Re: Prezent

Postprzez agateczka » Wt mar 13, 2018 21:59

Ja bardzo fajną ofertę znalazłam w sklepie http://www.viki.net.pl/. Byłam zaskoczona tak szerokim asortymentem który oferują, że aż kupiłam od razu kilka ubranek ze względu na korzystne ceny. A asortyment obejmuje ubranka, zabawki, wózki czy pościel! Polecam sprawdzić gdyż można sporo oszczędzić.
agateczka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn mar 12, 2018 23:04

Re: Prezent

Postprzez Etriko » So mar 17, 2018 05:06

Rzeczywiście fajna oferta.
Etriko
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt mar 16, 2018 21:34

Re: Prezent

Postprzez juwenka » Śr mar 28, 2018 16:48

Wiosna się powoli zbliża, więc ja już kupuję mężowi spodenki :D Ma urodziny za tydzień i już czeka na niego prezent w postaci spodenek z diesla, które kiedyś uwielbiał, ale niestety zostawił nad morzem na wakacjach :lol: Zamówiłam na https://mylabels.pl/category/pl/mezczyz ... ez-spodnie , szybko przyszły i już czekają zapakowane :)
juwenka
 
Posty: 4
Dołączył(a): N mar 25, 2018 19:37

Re: Prezent

Postprzez Kalina » Pn kwi 30, 2018 11:29

Ja szukałem bardziej budżetowego prezentu na urodziny siostry, więc skłoniłem się na zakup perfum. Okazuje się, że to nie takie proste wybrać zapach, ale są strony takie jak http://perfumysalvadordali.pl/ , na których można znaleźć dokładny opis perfum, co znacznie ułatwia wybór. Wydaje mi się, że trafiłem z zakupem, bo siostra często go używa :)
Kalina
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz kwi 26, 2018 22:23

Re: Prezent

Postprzez Drewis » Śr maja 02, 2018 11:09

Z swojej strony doradzam zakup markowych perfum na prezent. Perfumy są jednym z najczęstszych pomysłów na prezent, na różne okazje. Jeżeli ktoś nie zna się dobrze na markach perfum, to polecam w takim wypadku posłuchać opinii znajomych lub też poszukać porad w sieci. Z swojej strony polecam np. blog perfumydlaniej.pl na którym znaleźć można masę poradników, które z pewnością ułatwią wybór odpowiednich perfum dla niej lub dla niego.
Drewis
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn kwi 30, 2018 11:12

Re: Prezent

Postprzez Nombi » Wt maja 22, 2018 09:37

Zgadzam się z poprzednikiem. Sam ostatnio czytałem pewien wpis na blogu damskie-perfumy24.pl, w którym stwierdzono, że perfumy idealnie nadają się na prezent dla każdego. Warto jest też wspomnieć o tym, że na specjalne okazje wypada kupować perfumy znanych marek np. takich jak Salvador Dali.
Nombi
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt maja 22, 2018 08:54

Re: Prezent

Postprzez Antymami » Pt cze 08, 2018 09:09

Dużo zależy od okazji na jaką chcecie kupić prezent. Jeżeli będzie coś poważniejszego jak 50-tka, rocznica ślubu, czy też wesele to może warto postawić na zestawy sztućców od https://hefra.pl Proponują oni bardzo eleganckie, klasyczne wzory na sztućce srebrne, posrebrzane, ze stali szlachetnej. Warto też takimi rzeczami się zainteresować.
Antymami
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr maja 30, 2018 09:57

Re: Prezent

Postprzez anett » Śr sie 29, 2018 18:31

Może warto postawić jednak na jakiś bardziej praktyczny prezent. Co powiesz na nową lampę do salonu? Sama ostatnio znalazłam kilka ciekawych propozycji na stronie: https://azzardo.com.pl/ jest to firma Torino Group, z siedzibą przy ul. Strzeszyńskiej 33 w Poznaniu. Podrzucam Ci też ich adres e-mail: sklep@azzardo.com.pl Koniecznie daj znać co finalnie udało się wybrać ;)
anett
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr sie 29, 2018 18:13

Re: Prezent

Postprzez mirek32091 » Cz wrz 13, 2018 08:00

Moim zdaniem koszulka z nadrukiem na pewno może być fajnym prezentem.Sam taką chyba dam koledze.
mirek32091
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz wrz 13, 2018 07:58

Re: Prezent

Postprzez damianka » Śr paź 31, 2018 13:50

Myślę, że to wszystko zależy od charakteru. Mój brat oznajmił ostatnio, że na urodziny chce dostać scyzoryk wielofunkcyjny ze strony https://gokajak.com/noze-i-scyzoryki-121 Oczywiście spełniłam jego prośbę, chociaż niechętnie - lubię ludziom sprawiać niespodzianki, a co to za niespodzianka, kiedy konkretnie mówi mi czego chce i jeszcze podaje adres? :lol:
damianka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr paź 31, 2018 12:13

Re: Prezent

Postprzez zypka » Pn lis 19, 2018 13:37

Ja ostatnio odkryłem super pomysł na prezent, szczególnie dla starszych osób. Mianowicie mam na myśli suplementy diety, jest to coś takiego co każdemu może się przydać według mnie i warto jest je stosować. Dlatego myślę, że kupienie komuś suplementów na prezent to super pomysł. Jak nie wiesz jakie, to na stronach typu https://suplementypro.pl/ znajdziesz jakieś porady odnośnie tego jakie wybrać
zypka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn lis 19, 2018 13:18

Re: Prezent

Postprzez pchełka » Cz sty 03, 2019 16:58

Według mnie świetnym pomysłem na prezent jest nowa firana do kuchni. Mi podobają się wzory ze strony https://kasandra.com.pl/firanki-firanki ... -3_19.html i zamówię sobie jedną z nich, by jakoś ożywić wnętrze kuchni, gdyż nie ma tam zbyt wielu dodatków i jest dosyć smutno.
pchełka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr sty 02, 2019 18:46

Re: Prezent

Postprzez Kowalka » Pn mar 04, 2019 17:37

Zgodzę się z poprzednimi użytkownikami. Warto dać bliskiej osoby kosmetyki jako prezent. Wystarczy wybrać odpowiednią markę kosmetyków i złożyć zamówienie w całość z paru produktów. Np. moją ulubioną marką ostatnio jest https://neness.pl/artdeco. Później wystarczy już tylko pięknie zapakować paczkę i prezent gotowy!
Kowalka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn mar 04, 2019 17:34
Lokalizacja: Rybnik

Re: Prezent

Postprzez parinka » Wt mar 05, 2019 19:44

Również wielokrotnie stoję przed wyborem prezentów i muszę przyznać, że zawsze mnie ten temat przeraża - nie wiem do końca co dana osoba chce i jak się zachowa po odpakowaniu prezentu. Sytuacje towarzyskie... Brr...
parinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt mar 05, 2019 19:18

Re: Prezent

Postprzez Mardera » N mar 31, 2019 20:06

Ja postawiłabym jednak na jakiś bardziej użyteczny prezent. Może drewniany zegarek? Znajomy wspominał mi ostatnio, że to modny gadżet. Na stronie: https://realforest.pl/ możecie znaleźć tego typu produkty. Osobiście nie miałam okazji od nich zamawiać, ale zapewne niedługo się to zmieni, bo wpadł mi w oko jeden z modeli.
Mardera
 
Posty: 4
Dołączył(a): N mar 31, 2019 19:25

rbrpfnd

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:01

Primobolan Results
Make your tension levels only humanly possible. As stress and anxiety amounts boost due to each day difficulties, so do symptoms of asthma signs and symptoms. If you encounter wheezing and hacking and coughing many times a day, consider stress relief tactics like regular workout routines and stretches and inhaling and exhaling workout routines. Also, be sure you get ample sleep to handle the pressures of everyday routine.
Dianabol Gains Permanent
Dental health is essential to a extended life. Even if you do not have teeth any longer, it is actually nevertheless important to go and possess regular examinations at the dentist so he is able to examine your gum line. You may nevertheless produce periodontal disease, mouth cancer along with other items that can result in other health problems.
Masteron Grand Pavilion Puchong Selangor
Puppies can have an irritating practice of jumping up on you or business out of pure enjoyment. A good way to assist your puppy to learn that this is simply not an appropriate greeting is always to lightly place your hands on his torso, shove him out and firmly say "Away from!" Then you could offer you him a greeting by contacting him back at the invite for the friendly pat around the brain!
Masteron C'Est Quoi
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

qvvizto

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:02

Testosterone Cypionate Long Term Use
To efficiently stop smoking, have a program mapped out. Take the time to get ready oneself by documenting the steps you will take to quit, whom you will demand support, and what you will do if you should slide up. Adding this stuff in writing ensures they are concrete, which is much like creating a commitment with yourself. This will have a extremely powerful affect on your way of thinking, making it possible to stay focused on your journey towards stopping.
Nandrolone Dosage
If you want to transform your short-word placement in to a full time career, be sure to enable the company realize that. Occasionally temporary or holiday jobs could get your feet in the front door for a long-term situation. Speak with them about how much time you would want to work, and inform them you would like something permanent.
Primobolan Prostate
Acquire special care when vehicle shopping if you are a women. The sad facts are that some salesmen believe that women are uninformed customers and definately will try to make the most. Arm oneself with research on rates ahead of time, and don't hesitate simply to walk away when your salesman seems condescending.
Is Equipoise A Word
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

xnrsoig

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:03

Masteron Deca
Notice a physician if you have continuous back problems that failed to are caused by strain or trauma. It is typical for anyone to be affected by renal system problems and consider that it is their again hurting. Renal infection is an extremely significant illness rather than getting it handled might have dangerous effects.
Is Dianabol A Controlled Substance
Don't be scared to try out a game title on "Effortless" method the first time all around. You are meant to enjoy the experience with taking part in, not go through by means of it. If the activity is anything good, you might want to replay it afterwards anyway. Don't really feel bullied by online games that tease you for choosing "Simple," sometimes--send them back!
Dianabol Kesan Sampingan
When building muscle you should make sure that you are providing your body sufficient gasoline during the day. You must up your calorie consumption if you would like have the ability to create muscles and burn all the excess fat as humanly achievable. It is important to learn which food items are best for mending muscles fibres.
Buy Injectable Steroids With Paypal
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

obywguf

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:03

Anadrol Kick In Time
If 5 to 10 weight can be your weight loss objective, there are several approaches you could potentially get to it with only a minimal alter or two to your life-style. If sodas will be the preferred selection of beverage, transitioning to ones which are sugars-cost-free could significantly lower your daily calorie intake. Use mustard or lighting mayonnaise on your sandwiches with out dropping any of the taste. When you go buying groceries, don't seek out the nearest location to the shop, any more. Park far away, and put your thighs to be effective. Go ahead and take stairways as an alternative to an escalator or lift. Walk set up for a quarter-hour every night when watching television. Slowly but surely, the load will drop away from, and you might just grab a number of excellent routines along the way.
Dianabol Muscle Labs Usa For Sale
Allow the sun in. Supplement D has been shown to aid ease some signs and symptoms of joint disease, and direct sunlight is well-known to increase positive feelings and bettering emotions. Launching your window blinds for around a quarter-hour every single day may be enough to provide some great rewards, while still being in the comfort and ease of your home.
Anavar Y Dianabol
Puppies are capable of understanding the right and the wrong things you can do with appropriate and constant training. Because of this each member of the family should be prepared to enforce these borders. It is going to immediately undo all of your current hard work!
Steroids Injections In Back
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

wwxbzuu

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:04

Turinabol Y Clembuterol
Occasionally traditional and inexpensive methods of handling squeaky doors may possibly meet your needs. What follows is a cheap choice that one could try: Get rid of the hinge pin as normal, and massage it with standard club detergent. Then swap the pin and close and open the entranceway permit the cleansing soap disperse around the hinge components.
Is Testosterone Cypionate Hgh
Having a blog site company logo, it is crucial that you weblink the website logo design for the homepage of the running a blog web site. This may be sure that your viewers can readily understand to your blogging page from any of your blog sites. This is a wonderful way to make the blog sites a lot more user friendly.
Sustanon 250 And Deca 300 Results
Take the time to illustrate to your spouse, family and friends what apnea is. Tell them you happen to be generally really exhausted and may not have access to the vitality to look by helping cover their them. Spend more time with those people who are understanding and that will not blame you if you cancel programs as you are extremely worn out.
Mesterolone Brands In India
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

ihjyrec

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:05

Winstrol Or Anavar With Tren
This information has shown you a lot of methods that one could start to relocate your business ahead using social networking. Social websites is definitely the most up-to-date way that everyone is keeping yourself linked to one another. Businesses are easily jumping on board too. You should be among those enterprises.Social Networking Marketing campaign Tips To Enhance Your Strategry
Oral Steroids While Pregnant
You have to beverage at the very least 4 liters of water every single day if you need your muscle mass to increase. The body demands normal water to function properly but muscle tissue need to have drinking water in order to repair after a exercise as well as to expand in proportions. H2o is simple should you have a drinking water jar along everywhere you go.
Anavar And Water Retention
Attempt giving whatever is bothering you a quantity with a range from one to twenty, exactly where one is a small hit and twenty is definitely the stop around the world. You'll almost certainly discover that your main daily troubles are no more than a five. To put it differently, they're not worth getting upset about.
Masteron E Kick In Time
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

nosfcbm

Postprzez RussellHIP » Pn kwi 01, 2019 02:05

Proviron A Libido
The microorganisms that can cause candida albicans love warmth and moistened parts of the body. Attempt to restriction your exposure in spas and lengthy warm bathing. This will lessen the likelihood of you receiving a candidiasis. In the summertime, do not use clothing that is as well tight which will trap heat across the vaginal area.
Boldenona Y Sustanon 250
Making an investment ought not to be regarded a pastime. It's a very aggressive organization, which means you need to treat it as such. You must understand your very own revenue and reduction and also those businesses generating those purchases. Trying to keep this in your mind can certainly make the idea approach and technique development for committing easier.
Testosterone Propionate Vs Testosterone Suspension
Should you be staying at a accommodation on your own following vacation, take advantage of the free toiletry products. Most hotels will give you a traveling dimension package of shampoo or conditioner and conditioner. Some even offer face goods and tooth paste. When you prevent packaging these products you might be protecting space inside your suitcase. Additionally, you will steer clear of the chance of splatters.
Oral Steroids And Shingles
RussellHIP
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pn cze 04, 2018 11:20
Lokalizacja: Burma

Re: Prezent

Postprzez wiokr » Cz kwi 04, 2019 16:13

Hej wam, moja mama zażyczyła sobie ostatnio na urodziny jakiś fajny blender. Wydaje mi się, że jestem w stanie kupić taki sprzęt w kwocie około 500 zł. Możecie mi doradzić jednak jaki będzie najlepszy? Na https://www.neo24.pl/blog/jaki-blender-wybrac.html widziałem pare porad ale może macie jeszcze jakieś doświadczenia wy w tym temacie?
wiokr
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz kwi 04, 2019 15:55

Re: Prezent

Postprzez Reese1 » Cz kwi 04, 2019 19:51

Jasne, jak znajdziesz, albo wybierzesz coś fajnego i interesującego to może to być fantastyczny prezent :D
Reese1
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz kwi 04, 2019 19:40

Re: Prezent

Postprzez Reese2 » So kwi 06, 2019 11:08

Jasne, że tak :D
Reese2
 
Posty: 1
Dołączył(a): So kwi 06, 2019 10:59

Re: Prezent

Postprzez Malwka » Pt kwi 12, 2019 14:23

Zgodzę się z poprzednimi użytkownikami. Sama lubię dostawać markowe perfumy i sprawdzone zapachy przez moje koleżanki. Najbardziej interesują mnie próbki, dzięki temu później mogę zamówić całą buteleczkę ulubionych perfum. Czy ktoś z Was korzystał z https://neness.pl/perfumy/nina-ricci jestem ciekawa czy warto zamówić.
Malwka
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt kwi 12, 2019 14:20
Lokalizacja: Rybnik

Re: Prezent

Postprzez Cale0 » N kwi 14, 2019 21:35

Ja myślę, że to całkiem fajny pomysł :D
Cale0
 
Posty: 1
Dołączył(a): N kwi 14, 2019 21:24

Re: Prezent

Postprzez Moore3 » Pn kwi 15, 2019 19:33

Bardzo podoba mi się ten pomysł :D
Moore3
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 15, 2019 19:20

Re: Prezent

Postprzez Reese4 » Śr kwi 17, 2019 19:03

Podoba mi się taki pomysł :D
Reese4
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr kwi 17, 2019 18:49

Re: Prezent

Postprzez Ripley4 » Cz kwi 18, 2019 19:58

Myślę, że to fajny pomysł jeśli możesz wybrać jakiś fajny napis, specjalnie dla niego :D
Ripley4
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz kwi 18, 2019 19:55

Postprzez » Cz kwi 18, 2019 19:58

 

Następna strona

Powrót do Sezon 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości