Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 15:56

Agga napisał(a):Może jak się jej nudziło to włóczyła się po lesie i polowała?

wydaje mi się, że lepiej byłoby gdyby polowała bo musiała - żeby zdobyć pożywienie. bo Merlin nie lubił polowań, ona też by mogła nie lubić i by do siebie pasowali : D
jednak aby przeżyć, musiała dostać jakąś pracę i w Camelocie pomagała myśliwym.
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Postprzez » So lis 10, 2012 15:56

 

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 15:56

Może będzie łudząco podobna do Uthera? :wink:
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 15:57

To nie piszmy czarne włosy tylko ciemne i jest dobrze :D
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:00

jak do Uthera to.... ŁYSA XD tak jak to było w Goblin's Gold o ile dobrze pamiętam.
a tak na poważnie, równie dobrze może mieć blond włosy, tak jak Arthur.
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:02

Hm... Blond włosy Artur to ma chyba po matce, a Uther chyba w młodości miał ciemne
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:03

Ourfarewall od którego momentu zaczęłaś swój rozdział? (muszę wiedzieć gdzie skończyć)

Niech będzie podobna do matki, a nie do Uthera :D
Ostatnio edytowano So lis 10, 2012 16:06 przez PozdrawiamWas, łącznie edytowano 1 raz
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:04

Matka dziewczyny również mogła mieć blond włosy. Uther po prostu miał słabość do blondynek :lol:
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:07

PozdrawiamWas napisał(a):Ourfarwall od którego momentu zaczęłaś swój rozdział? (muszę wiedzieć gdzie skończyć)

Na razie mam jedynie:

Po wielu dniach pieszej wędrówki, Nadiya dotarła do Camelotu. Dziewczynę przeraził jego ogrom. To miasto było zupełnym przeciwieństwem spokojnego Cheshire, w którym słychać było tylko śpiew ptaków i szum drzew rosnących obok domu. Na wspomninie o jedynym miejscu, które znała, gdzie czuła się bezpieczna, w kąciku jej oka pojawiła się łza. Szybko otarła ją końcem rękawa. Obiecała sobie, że będzie silna. Że stawi czoła przeciwnościom losu. Przecież była dzielna. Musiała. Idąc drogą przez dolne miasto wiele razy została potrącona przez ludzi śpieszących się załatwić własne sprawy. Wkoło biegały bawiące się dzieci.

... i to również jest do poprawki. Nie mogę się skupić bo wam odpisuję ;p
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:09

ourfarewall napisał(a):Matka dziewczyny również mogła mieć blond włosy. Uther po prostu miał słabość do blondynek :lol:

Albo Merlin do brunetek? xD
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:10

Początek fajny, tylko jedna rzecz: ona ma mieszkać na wsi, czy na odludziu z tą pustelnicą?
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:10

Ja mam taki pomysł. Pustelnica będzie mieć jakąś wizje i wyśle Nadiye do Camelotu, żeby tam znalazła potężnego czarodzieja (którym jest Merlin) i go ostrzegła przed czymś tam, bo tylko jednocząc swoje siły (Merlin i Nadiya) mogą pokonać niebezpieczeństwo. Pustelnica umiera, a dziewczyna wyrusza do Camelotu. tam zaprzyjaźnia się z Merlinem i innymi, ale nie wie, kim on jest (Merlin dobrze się kryje). W międzyczasie dowiaduje się o swoim pochodzeniu, zakochuje w Merlinie ...
Trochę to pogięte, ale po prostu przyszło mi do głowy :D
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:11

rasp napisał(a):
ourfarewall napisał(a):Matka dziewczyny również mogła mieć blond włosy. Uther po prostu miał słabość do blondynek :lol:

Albo Merlin do brunetek? xD

najwyraźniej xd
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:13

Macie coraz lepsze te pomysły :P Można coś z tą przepowiednią zrobić, dodać atak rycerzy, i Nadiya by miała 2 powody do przybycia do Camelotu: ostrzec Emrysa i dowiedzieć się czegoś o swojej przeszłości
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:15

Ale przez was będę miała pisania XD

Fajny pomysł z tą przepowiednią, postaram się to wykorzystać.
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:17

Agga napisał(a):Macie coraz lepsze te pomysły :P Można coś z tą przepowiednią zrobić, dodać atak rycerzy, i Nadiya by miała 2 powody do przybycia do Camelotu: ostrzec Emrysa i dowiedzieć się czegoś o swojej przeszłości

O! I właśnie nie wiedziałaby, że to Merlin jest tym potężnym czarodziejem, bo pustelnica podała jej imię Emrys :)
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:17

Roksolana napisał(a):Ja mam taki pomysł. Pustelnica będzie mieć jakąś wizje i wyśle Nadiye do Camelotu, żeby tam znalazła potężnego czarodzieja (którym jest Merlin) i go ostrzegła przed czymś tam, bo tylko jednocząc swoje siły (Merlin i Nadiya) mogą pokonać niebezpieczeństwo. Pustelnica umiera, a dziewczyna wyrusza do Camelotu. tam zaprzyjaźnia się z Merlinem i innymi, ale nie wie, kim on jest (Merlin dobrze się kryje). W międzyczasie dowiaduje się o swoim pochodzeniu, zakochuje w Merlinie ...
Trochę to pogięte, ale po prostu przyszło mi do głowy :D

to jest jak najbardziej w porządku.. Ale musi się również dowiedzieć, że w Camelocie ma szukać swoich korzeni. wtedy będzie miała już dwa zadania do wykonania: pomóc Emrysowi ( może niech ona myśli, że czarodziej ma być stary, wtedy nie będzie podejrzewała Merlina - w końcu nawet imię bedzie miał inne ) oraz odkryć swoje pochodzenie.
Ale znowu w takim razie ona od razu po przybyciu zacznie szukać Emrysa..
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:18

czytacie mi w myślach ;D
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:19

Czy ona będzie mieć zielone oczy? Może lepiej byłyby stalowo szare, bo by bardziej oddawały jej charakter? :P
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:20

Roksolana doskonały pomysł!
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:21

Hahaha to samo pomyślałam :lol:
Mogłaby faktycznie też od razu zacząć go szukać, no ale sługę księcia chyba by raczej nie pytała ;) Wystarczy spojrzeć na taką Morganę...
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:22

Może niech na samym początku bacznie się rozgląda, a później, jak się jej nie uda temat przycichnie i dopiero jak wprowadzimy Emrysa do naszej historii Nadiya może wznowić poszukiwania?
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:23

szare oczy również mogą być, o ile innym to odpowiada. no i przez was nie mogę pisać swojej części naszej cudnej historii, bo się boję że napiszę i będę musiała zmieniać. macie za dobre pomysły ;p
ale i tak PozdrawiamWas ma gorzej, bo to jej zupełnie mieszacie XD
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:24

Imię dla pustelnicy: może być Matilda?

Hahah no rzeczywiście mamy dzisaj wysyp pomysłów :D
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:27

Wg mnie może być, tylko dodałabym jeszcze "h" czyli Mathilda, bo oni tam raczej mają tak (np Uther czy Arthur)
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:27

jasne że może być. poza tym wspomnienie o niej pojawi się tylko na początku książki, wiec nie jest to strasznie istotne.

i dobrze! bo nasza historia staje się coraz bardziej zawiła ( niestety osoby piszące niezbyt mogą się z tego cieszyć xd ) i ciekawsza. oby tak dalej ;)
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:31

A tak dla mojej jasności - mogłybyście mi dziewczyny powiedzieć, która z Was o czym pisze? Bo już się zgubiłam wśród tych fajnych pomysłach i mam mętlik w głowie :wink:
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:34

Ja zaczęłam pisać o przybyciu Nadiy.... ( mógłby mi to ktoś odmienić przez przypadki? XD chyba że zróbmy z niej Nadię, będzie łatwiej ) PozdrawiamWas sam początek o dziewczynie, a reszta to ja również nie ogarniam ;p
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:35

Wiecie co? My z naszymi pomysłami moglibyśmy być niezłymi scenarzystami. Serial by na tym na pewno nie stracił... :P
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:37

ourfarewall napisał(a):Ja zaczęłam pisać o przybyciu Nadiy.... ( mógłby mi to ktoś odmienić przez przypadki? XD chyba że zróbmy z niej Nadię, będzie łatwiej ) PozdrawiamWas sam początek o dziewczynie, a reszta to ja również nie ogarniam ;p

Tylko nie Nadia, bo to już będzie za bardzo po rosyjsku
M. Nadiya
D. Nadiyi
C. Nadiyi
B. Nadiyę
N. z Nadiyą
Ms. o Nadiyi
W. Nadiyo
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:39

Roksolana napisał(a):
ourfarewall napisał(a):Ja zaczęłam pisać o przybyciu Nadiy.... ( mógłby mi to ktoś odmienić przez przypadki? XD chyba że zróbmy z niej Nadię, będzie łatwiej ) PozdrawiamWas sam początek o dziewczynie, a reszta to ja również nie ogarniam ;p

Tylko nie Nadia, bo to już będzie za bardzo po rosyjsku
M. Nadiya
D. Nadiyi
C. Nadiyi
B. Nadiyę
N. z Nadiyą
Ms. o Nadiyi
W. Nadiyo

haha, dzięki : D
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:39

Mam pytanko, od którego momentu wprowadzamy wątek romansu Merlin/Morgana? Od początku, czy już później, np. około 5 rozdziału?
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:40

ourfarewall napisał(a):Ja zaczęłam pisać o przybyciu Nadiy.... ( mógłby mi to ktoś odmienić przez przypadki? XD chyba że zróbmy z niej Nadię, będzie łatwiej ) PozdrawiamWas sam początek o dziewczynie, a reszta to ja również nie ogarniam ;p

A spotkanie z Merlinem też w tym obejmujesz czy jeszcze nie?
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez PozdrawiamWas » So lis 10, 2012 16:42

Jak chcecie, ja od początku jestem przeciwna temu romansowi, ale wiem, że są tu osoby którym bardzo na nim zależy :D
PozdrawiamWas
 
Posty: 139
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:34

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:45

No to może jeszcze nie :) Oj dlaczego? To będzie dopiero o wiele później :)
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:45

Agga napisał(a):Mam pytanko, od którego momentu wprowadzamy wątek romansu Merlin/Morgana? Od początku, czy już później, np. około 5 rozdziału?

Może trochę później, niech się Merlin rozkręci :wink: A może naszą nową bohaterkę będzie podrywał Artur albo jakiś z rycerzy np. Gwain, zanim zakocha się z wzajemnością w Merlinie?
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:46

rasp napisał(a):
ourfarewall napisał(a):Ja zaczęłam pisać o przybyciu Nadiy.... ( mógłby mi to ktoś odmienić przez przypadki? XD chyba że zróbmy z niej Nadię, będzie łatwiej ) PozdrawiamWas sam początek o dziewczynie, a reszta to ja również nie ogarniam ;p

A spotkanie z Merlinem też w tym obejmujesz czy jeszcze nie?

z Merlinem ma się ona spotkać dopiero wtedy, gdy w Camelocie zapanuje epidemia i dziewczyna będzie leczona przez Gajusza, a Merlin będzie mu wtedy pomagał. A do tego to nam jeszcze daaaleko, więc lepiej teraz się skupić na życiu Merlina, Arthura i reszty bohaterów znanych z serialu. bo ja zakończę swój krótki rozdział na tym, że Nadiya się zadomowi w nowym miejscu i zacznie szukać Emrysa.
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:47

Dobry pomysł :D To może Lancelot? Bo w serialu strasznie mało go było. Albo jednak Gwaine, on chyba lepiej do tego pasuje :D
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:48

Roksolana napisał(a):
Agga napisał(a):Mam pytanko, od którego momentu wprowadzamy wątek romansu Merlin/Morgana? Od początku, czy już później, np. około 5 rozdziału?

Może trochę później, niech się Merlin rozkręci :wink: A może naszą nową bohaterkę będzie podrywał Artur albo jakiś z rycerzy np. Gwain, zanim zakocha się z wzajemnością w Merlinie?

Ale nam romansidło wyjdzie xD
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:49

A tak w ogóle myślicie, że Morgana zechciała by mieć romans z Merlinem, nawet wtedy gdy jeszcze była dobra? Bo jakby nie było, ale ona jest bardzo dumna, a Merlin to tylko sługa...
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:50

zadałam wcześniej pytanie i już nie pamiętam czy uzyskałam odpowiedź:
Sztywno trzymamy się serialu i wprowadzamy kilka nowych postaci ( ale wtedy wyszłyby nam opisy odcinków.. )
Trzymamy się jedynie najważniejszych wątków, takich jak śmierć Uthera, zejście Morgany na złą drogę, a resztę własną

ja osobiście jestem jak najbardziej za drugą wersją. co się będziemy ograniczać serialem, skoro mamy takie super pomysły ; )
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:50

Ale na początku nie była aż tak dumna. No i zawsze była między nimi jakaś nić porozumienia.
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:51

Agga napisał(a):Dobry pomysł :D To może Lancelot? Bo w serialu strasznie mało go było. Albo jednak Gwaine, on chyba lepiej do tego pasuje :D

Ach, zapomniałam, że Gwain pojawia się trochę później...
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 16:52

ourfarewall napisał(a):zadałam wcześniej pytanie i już nie pamiętam czy uzyskałam odpowiedź:
Sztywno trzymamy się serialu i wprowadzamy kilka nowych postaci ( ale wtedy wyszłyby nam opisy odcinków.. )
Trzymamy się jedynie najważniejszych wątków, takich jak śmierć Uthera, zejście Morgany na złą drogę, a resztę własną

ja osobiście jestem jak najbardziej za drugą wersją. co się będziemy ograniczać serialem, skoro mamy takie super pomysły ; )

Jestem jak najbardziej za! :D
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 16:52

ourfarewall napisał(a):zadałam wcześniej pytanie i już nie pamiętam czy uzyskałam odpowiedź:
Sztywno trzymamy się serialu i wprowadzamy kilka nowych postaci ( ale wtedy wyszłyby nam opisy odcinków.. )
Trzymamy się jedynie najważniejszych wątków, takich jak śmierć Uthera, zejście Morgany na złą drogę, a resztę własną

ja osobiście jestem jak najbardziej za drugą wersją. co się będziemy ograniczać serialem, skoro mamy takie super pomysły ; )

Spróbujmy własnych pomysłów :) Całkiem nieźle nam to wychodzi. Zawsze można się posiłkować serialem, np. zgapić jakieś magiczne stworzenie, czy coś. Ale nie opisujmy dokładnie serialu, bo to nie ma sensu...
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 16:54

Roksolana napisał(a):A tak w ogóle myślicie, że Morgana zechciała by mieć romans z Merlinem, nawet wtedy gdy jeszcze była dobra? Bo jakby nie było, ale ona jest bardzo dumna, a Merlin to tylko sługa...

hmm.. ja uważam, żę romans to wgl. za dużo powiedziane, oni mogą się po prostu stać dla siebie bardzo bliscy, może dojść do pocałunku.. ale zaraz Morgana uda się do druidów i stanie się zła. Merlin będzie żałował, że był z nią tak blisko. I to by było na tyle ich "romansu" ;p
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez rasp » So lis 10, 2012 16:55

No to w takim bądź razie trzeba jeszcze wymyślić, w jaki sposób Merlin zostaje sługą Artura
rasp
 
Posty: 70
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:15

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Roksolana » So lis 10, 2012 17:00

rasp napisał(a):No to w takim bądź razie trzeba jeszcze wymyślić, w jaki sposób Merlin zostaje sługą Artura

może to akurat zgapimy z serialu. Merlin ratuje mu życie, ale nie musi być koniecznie z tą śpiewaczką...
Roksolana
 
Posty: 60
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:56

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez ourfarewall » So lis 10, 2012 17:01

no dobrze, a macie pomysły na jeszcze inne nowe postacie? może to trochę na wyrost, ale co tam ;)

zorganizujmy się co kto pisze, bo tak to utkniemy w jednym punkcie.
dopiszcie swoje nicki

PROLOG ( retrospekcja Uthera, ucieczka Balinora):
ROZDZIAŁ PIERWSZY ( młodość Merlina, jego przybycie na dwór i zostanie sługą w Camelocie ):
ROZDZIAŁ DRUGI ( młodość Nadiyi, wizja Mathyldy, przybycie rycerzy, ucieczka dziewczyny) : PozdrawiamWas
ROZDZIAŁ TRZECI ( myślę, że tu można napisać o nowym życiu Merlina jako sługi ) :
ROZDZIAŁ CZWARTY ( przybycie Nadiyi do Camelotu, zamieszkanie w dolnym mieście, rozpoczęcie poszukiwań Emrysa ): Ourfarewall

jak jest jakoś inaczej, to poprawcie.
ourfarewall
 
Posty: 96
Dołączył(a): Cz lis 08, 2012 20:39

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 17:02

to jak Merlin zostaje sługą to już klaudia_915 pisze
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Re: Pomysły, teksty do zredagowania i przedyskutowania

Postprzez Agga » So lis 10, 2012 17:04

retrospekcję Uthera pisze Carolina
Agga
 
Posty: 130
Dołączył(a): Śr lis 07, 2012 18:13

Postprzez » So lis 10, 2012 17:04

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pomysły, pierwsze teksty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: XRumerTest i 1 gość

cron